Pomocní kuchaři

Pracovní místo ( Pomocní kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho kolektivu hledáme novou posilu s láskou dobrému jídlu. Máte už nějakou tu praxi s chystáním studené kuchyně a pečením? Rádi zkoušíte zajímavé kombinace chutí a rádi byste se stali součástí našeho týmu? Dejme nám vědět!

Co vás čeká?

příprava studené kuchyně- saláty, předkrmy
pečení a lehká cukrařina
udržování pořádku na pracovišti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
předchozí zkušenosti z gastro podniku jsou výhodou
zájem učit se novým věcem (vyučení v oboru není podmínkou, rádi tě vše naučíme)
schopnost týmové práce

Co vám můžeme nabídnout?
práce v hotelu s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb
možnost profesního a osobního růstu
práci na dohodu
přátelský kolektiv lidí, férový přístup a podporu vedení
práci, kde můžete uplatnit své dovednosti
atraktivní zaměstnanecké benefity
zvýhodněný vstup do wellness centra, relaxačního bazénu, fitness
zaměstnanecké stravování, možnost ubytování mezi směnami
Chceš se dozvědět více? Kontaktuj nás.
ov.5.12.23