Mistr oddělení veřejné zeleně

Pracovní náplň

1. kontakt TELEFONICKY v Po-Pá 7-14 hodin, E-MAILEM. Tel.: 720 042 704, e-mail: henclova@tsoj.cz, personalni@tsoj.cz
Požadujeme: ÚSO nebo VŠ zahradnického nebo obdobného směru; Praxe a znalosti v oboru zahradnictví-údržba zeleně (praxe min. 3 roky); Praxe s vedením podřízených pracovníků; Aktivní přístup k řešení problému; Znalost práce na PC a ŘP sk. B; Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalitu.

Náplň práce:
- Vedení týmu pracovníků při údržbě veřejné zeleně,
- Práce v terénu a administrativa v kanceláři,
- Odborné práce při údržbě veřejné zeleně,
- Řízení vozidla,
- Kontrola dodržování bezpečnosti práce a pracovních postupů atd.

Nabízíme:
- Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru 8. platová třída (20 130 - 29 520 Kč dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
- Příplatek za vedení,
- Po zapracování osobní ohodnocení,
- Čtvrtletní odměny,
- 25 dnů dovolené

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvky z FKSP – volnočasové aktivity, důchodové a životní připojištění

Nástup IHNED na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení i na dobu neurčitou