skladník/skladnice - prodavač/prodavačka

Pracovní místo ( skladník/skladnice - prodavač/prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme prodavače - skladníka na naši prodejnu stavebního materiálu v Lovosicích. Náplní práce je příjem zboží, skladování, výdej zboží, jednání se zákazníky a dodavateli, péče o sklad a prodejnu, Požadujeme pracovitost, poctivost, spolehlivost a aktivní přístup. Znalost stavebního materiálu a praxe v oboru výhodou. Nutností je průkaz na VZV. První smlouva na dobu určitou, dále dle dohody. Nabízíme zajímavou práci v malém kolektivu stabilní české rodinné firmy s tradicí přes 30 let na trhu.
Zaměst. výhody
-motivační odměny, věrnostní odměny
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem