Všeobecná sestra

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: plánování a poskytování základní, specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče v klinickém oboru prostřednictvím ošetřovatelského procesu. Zpracování oš. plánu, vedení ošetřovatelského procesu, sledování pacienta z hlediska jeho bio-psycho-sociálních a duchovních potřeb, provádění základních, specializovaných a vysoce specializovaných diagnostických a léčebných ošetřovatelských postupů a výkonů bez indikace nebo na základě indikace lékaře, příprava a obsluha přístrojového vybavení na pracovišti, instrumentace/asistence při výkonech, dokumentační a evidenční činnost, Edukační činnost.
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra, ochota pracovat na směny, flexibilita, samostatnost, odolnost vůči stresu, spolupráce v týmu, důslednost, empatie, bezúhonnost, spolehlivost.
- nástup možný ihned, pracovní úvazek 37,5 hodin týdně, možnost zkráceného úvazku 18,75 hod./týden, směnný pracovní režim, plat: od 33.500, tarifní mzda dle dosaženého vzdělání, náročnosti vykonávané práce a délky praxe plus zákonné příplatky, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, motivační odměny, 6 týdnů dovolené, benefitní program
- Kontakt telefonicky Po-Pá 06:30 - 14:00 hod., osobně po předchozí domluvě pondělí 08.00 - 10.00 hod., paní Procházková, tel.: 739 577 949, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@nem-km.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice "Všeobecná sestra"