NÁSTROJAŘ

Pracovní náplň

Kontrola a údržba nástrojů ve výrobě (např. tlakové licí a ostřihovací nástroje), odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách, proaktivní přístup ke stálému zlepšování a vývoji nástrojů, vedení příslušné dokumentace.
POŽADAVKY: platný průkaz VZV, svářečský průkaz.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, podpora odborného vzdělání a osobního rozvoje.
Hlásit se telefonicky od 8:00 do 14:00, na e-mail leona.jankova@ksmcastings.com, veronika.malkova@ksmcastings.com nebo osobně na adrese Oldřichovská 726, 463 34 Hrádek nad Nisou.

Požadujeme

Zkoušky svařování