Elektroúdržbář

Pracovní náplň

Kontakt: Špačková Gabriela, tel.: 359 002 450, e-mail: spackova@thermal.cz
Sjednat schůzku předem.
Náplň práce: údržba a opravy elektrických a elektrotechnických zařízení, diagnostika závad, běžná údržba v hotelu.
Požadujeme odbornou způsobilost v elektrotechnice (zkoušky z vyhl. č. 50/78 Sb., § 6), manuální zručnost a dobrý zdravotní stav (manipulace s břemeny).
Jedná se o práci v turnusu krátký/dlouhý týden, pracovní doba střídavě od 6,00 do 18,00 a od 10,00 do 22,00 hod.
Bližší informace na www.thermal.cz/kariera.
Zaměstnanecké stravování, podpora zaměstnavatele při dalším vzdělávání, mimořádné odměny z motivačního programu, vyšší příplatky za práci o víkendech, slevy na hotelové produkty a služby, výhodné parkovné a mobilní tarify.

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.