Vychovatelé

Pracovní náplň

Šlahorková Monika Ing., tel.: 241083260, 724857711, e-mail: m.slahorkova@jus.cz
Požadujeme:Vzdělání dle § 16,Zákona č.563/2004Sb.,trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k mladým lidem s postižením a k oboru vychovatel. Schopnost týmové práce. Ochota dále se rozvíjet a vzdělávat. Výhodou je praxe v práci s lidmi s tělesným postižením a zkušenostmi s individuálním plánováním.
Nabízeme: platový tarif dle NV 341/2017 Sb. platných předpisů + příplatky.
Smysluplnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí v lokalitě Vyšehradu.Hlavní pracovní část pracovního výkonu je v odpoledních a večerních hodinách.
Zam. výhody: Zaměstnání ve stabilní organizaci s přátelským prostředím. Dobrá dopravní dostupnost, 7 min.metro Vyšehrad.Dotované stravování. Čerpání benefitů ve formě příspěvku na rekreaci, Multisportkarta, příspěvek na penzijní připojištění,8 týdnů dovolená, apod.