Všeobecná (praktická) sestra

Pracovní místo ( Všeobecná (praktická) sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt E-MAILEM. Životopis zašlete na: martincekova@dpd.ovanet.cz

Odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb. k výkonu povolání všeobecné sestry.
Odpovídající platové ohodnocení 10. platová třída, které zahrnuje: platový tarif v rozsahu
od 28 340,-- Kč do 41 780,-- Kč v závislosti na praxi, a k tomu:
a) osobní příplatek až do výše 50 % platového tarifu,
b) příplatek za směnnost – 750 Kč,
c) příplatek za zdravotní péči – 1900 Kč,
d) příplatek za vedení – 2090 Kč,
e) příplatky za noční práci, za práci v sobotu a v neděli, ve svátek.

Požadavky:
Bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Praxe vítána.
Umění jednat s lidmi, svědomitost, trpělivost, empatie.

NÁSTUP IHNED.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, dodatková dovolená, příspěvky na životní pojištění, na penzijní připojištění až do výše 1000 Kč, příspěvek na volnočasové aktivity.