IT front end developer

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: Novák Lukáš, e-mail: jobs@byallmeans.com

Uchazeč o pracovní pozici musí mít potřebné znalosti na úrovni mid/senior a musí projít našim
výběrovým řízením včetně splnění test tasku.
Kdo jsme?
Jsme digitální studio ByAllMeans, zabýváme se multidisciplinárním designem a
vývojem digitálních technologií pro klienty z Evropy i Severní Ameriky a zároveň
se věnujeme i vlastním projektum, které nám dávají smysl. Na každém z našich
projektů se řídíme heslem “Nestačí, aby byl produkt maximálně funkční a
jednoduchý k použití, ale aby byla radost ho používat”, appka, která sice plní svůj
účel, ale trapně dlouho se načítá nebo je nudná už na první pohled, není
aplikace hodná dnešní doby. Druhé heslo pak je: “Život je moc krátký na to
spolupracovat s lidmi, se kterými si nerozumíš“, jak po firemní, tak klientské
stránce.
Koho hledáme?
Vývojáře, který hledá objektivně nejlepší řešení, umí odůvodnit svá rozhodnutí a
stojí si za nimi, člověka, který je pyšný na svou práci a uvědomuje si, jaký má
dopad, ale hlavně kolegu, který se nebojí přiznat, že chyby se stávají a nebrání
se transparentní diskuzi v týmu.Na tuhle pozici bohužel nehledáme juniorního
vývojáře, takže bys měl minimálně splňovat toto:
• mít základní znalost programovacích jazyků (~2+ let s jakýmkoliv
jazykem)
• mít za sebou několik projektů na FE (~1+ let zkušeností s projekty na
FE)
• mít alespoň povrchní znalost Reactu
Moc vítaný jsou zkušenosti s tímto:
• Typescript
• React hooks
• React context / Redux
• Styled components
• Next.js
• React native
• Rust
Náš stack
• React (NEXT.js)
• GraphQL API
• CSS-in