IT Lead

Pracovní náplň

PkZ
Stadnyk Tetiana, e-mail: tetiana@42prague.com

ZÁKLADNÍ POVINNOSTI:
Správa serveru: Správa serveru: Provádění úkolů správy serveru, včetně správy uživatelů/skupin, bezpečnostních oprávnění, zásad skupin atd.
Sledování infrastruktury: Sledování stavu infrastruktury a reakce na problémy s hardwarem, zajištění bezproblémové architektury systému.
Spolehlivá infrastruktura IT: Zajištění spolehlivé infrastruktury IT a sítí, udržování 100% připravenosti a dostupnosti.
Udržování základních operací IT: To zahrnuje dohled nad operačními systémy, bezpečnostními nástroji, aplikacemi, servery, e-mailovými systémy, notebooky, stolními počítači, softwarem a hardwarem.
Údržba interní infrastruktury: Údržba požadavků na interní infrastrukturu, včetně počítačů, serverů, směrovačů, přepínačů, firewallů a dalších.
Spolupráce s vedoucím pracovníkem Pedago na správě a podpoře 42 nástrojů, které zvyšují pohodlí studentů.
Spolupráce s 42 Paris helpdeskem a dalšími týmy při řešení problémů a poskytování technické podpory v případě potřeby.
Řízení technologického pokroku našeho institutu.

POŽADOVANÉ KOMPETENCE A ZKUŠENOSTI:
Zkušenosti s podporou IT a správou systému jsou podmínkou.
Dovednosti v oblasti analýzy dat.
Efektivní komunikace: Stručná a zodpovědná komunikace.
Vlastní odpovědnost: Přijímejte odpovědnost za úkoly, požádejte o pomoc a učte se od ostatních.
Předvídat potřeby: Rozpoznávejte a předvídejte potřeby studentů a kolegů týkající se infrastruktury IT.
Samostatnost: Projevte schopnost činit rozhodnutí založená na datech v nejlepším zájmu 42.
Pozitivní přístup