Sestra Instrumentářka

Pracovní náplň

Kontakt: Trčková Lenka Bc., tel.: 730 899 431, e-mail: trki@centrum.cz
10:00 - 16:00 h.
Požadavky:
Upřednostňujeme praxi na operačním sále nebo absolventku oboru perioperační sestra, možnost pro studentku posledního ročníku oboru perioperační sestra do dokončení studia, maminku na MD a nebo důchodkyni
pozice: instrumentářka na operačním sále
požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání instrumentářky na operačním sále, platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, ostatní předpoklady.
Nabízíme práci na dohodu v jednosměnném až dvousměnném režimu, pracovní doba za týden/ dle dohody
5 týdnů dovolené,
zázemí a stabilitu významné společnosti;
nekuřáckou politiku organizace;
konkurenceschopné finanční ohodnocení;
další významné pracovní benefity