Elektromechanik v automotive (m, ž)

Pracovní náplň

Náplň práce:
" instalace a servis strojů a zařízení,
" diagnostika a odstraňování závad,
" preventivní údržba,
" vedení dokumentace a záznamů o kontrolách a opravách.
Požadavky:
" elektrovzdělání podmínkou, praxe min. 2 roky výhodou,
" znalost výkresové dokumentace a elektrických schémat,
" osvědčení dle NV č. 194/2022 Sb. (vyhláška 50/1978 Sb.) - pomůžeme obnovit platnost,
" manuální zručnost,
" znalos českého jazyka (v případě cizinců).
Zaměstnanecké výhody: příplatek za odpolední směnu, příspěvek na stravování, měsíční výkonnostní prémie 5 000,-Kč až 10 000,- Kč, roční odměny, 5 týdnu dovolená, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt: e-mailem, telefonicky po-pá 8.00 - 15.00 hod.