Hlavní manažeři pobočky Praha - Museum of Bricks

Pracovní náplň

životopis a motivační dopis na adresu dana.jakubcova@museumofbricks.cz.
Hlavní manažer/ka bude mít na starosti celý chod naší největší pobočky v Praze na Národní.
Pokud máte zkušenosti s vedením týmu alespoň 3 roky a jste schopni efektivně vést tým, motivovat zaměstnance a vytvářet přátelskou atmosféru v pracovním prostředí, tak jste nás člověk :-).

Co očekáváme:
Vedení a rozvoj týmu zaměstnanců včetně plánování směn a monitorování pracovního výkonu
Zajištění efektivního provozu muzea, včetně správy zásob, výstavního prostoru a obchodu
Komunikace s návštěvníky a zajištění jejich spokojenosti (komunikativní znalost AJ)
Minimálně 3 roky zkušeností s vedením týmu
Vynikající komunikační a organizační dovednosti
Cit pro pořádek
Zájem o Lego

Co nabízíme:
Práci pouze na 15 dní v měsíci
Sick day
Příspěvek na dopravu
Zaměstnanecké slevy na produkty LEGO
Možnost osobního a profesního rozvoje
Kvartální odměny
provize z prodeje (od 1500,- výše)

Pro zájemce zasílejte svůj životopis a motivační dopis na adresu dana.jakubcova@museumofbricks.cz. Těšíme se na vaši přihlášku!
Sleva na Lego, odměny z prodaného zboží, rozvojové aktivity, firemní akce, sickday, příspěvek na dopravu