Trainee v oddělení kvality

Pracovní náplň

Chcete získat první zkušenosti s prací ve výrobní firmě, zažít si, jak fungují firemní procesy a co obnáší práce kvalitáře?
Nabízíme placenou stáž v oddělení kvality pro studenty či absolventy střední nebo vysoké školy.
Co bude náplní tvojí práce? S?čím se setkáš?
" Příprava podkladů pro manažera kvality
" Tvorba a udržení 5S
" Audity
" Reporting
" Reklamace a interní neshody
" Kalibrace měřidel
" Příprava na recertifikaci ISO
" Revize a připomínkování směrnic
" Vstupní a mezioperační kontroly
" A mnoho dalšího.

Proč se přihlásit?
" Získáš pracovní zkušenosti a první praxi - k?nezaplacení!
" Rozmanitá práce, žádná rutina
" Budeš členem progresivního týmu a rostoucí společnosti
" Získáš přehled nejen o oddělení kvality, ale komplexně o interních procesech
" Zkušenosti ve společnosti, která vytváří budoucnost
" Tvůrčí schopnosti a nápady jsou nás vítané
" Získáš rozhled o velkém spektru produktů
Pro koho je pozice určená:
" Pro studenty a absolventy vysokých škol
" Absolventy středních škol (technický obor výhodou)
" Pro všechny, kteří mají rádi výzvy a chtějí se učit novým věcem

Máme sídlo nedaleko centra Zlína, čisté pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám životopis na hr@mgm-compro.com nebo nám zavolej na na 602 832?913