OPERÁTOR/KA - SKLADNÍK/CE

Pracovní náplň

Popis pracovní náplně:
- Budete zabezpečovat příjem, odborné ukládání a výdej skladovaných surovin, materiálů nebo výrobků
- Budete zodpovídat za administrativní zajištění zmíněných činností
- Budete provádět kontrolu a inventarizaci včetně zpracování protokolů
Požadujeme:
- ZŠ/SOU
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Praxe minimálně 1 rok
- Průkaz řidiče VZV, jeřábníka a vazače
Zaměstnanecká výhoda: obědy od 26 Kč, 5 týdnů dovolené, 13. plat a bonus ze zisku,firemní školka, firemní akce
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v Po - Pá od 8.00 do 15.00 hod. na bezplatné lince tel. 800 292 200

Požadujeme

Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka