Prodavač,- ka v prodejně uzenin a masa

Pracovní náplň

Náplň práce: piltový prodej uzenin, masa, lahůdek, pečiva a výrobků z teplého pultu. Příprava, krájení a doplňování zboží, obsluha a komunikace se zákazníky, práce na pokladně.

Požadujeme: slušné a příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, dobré komunikační dovednosti, praxe v obchodě výhodou, kladný vztah k prodeji zboží, flexibilitu, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: pracovní doba PO-PÁ, ranní a odpolední směny, sobota ranní směna, neděle volné, odpovídající finanční ohodnocení, placené přesčasy, odborné zaškolení, zaměstnanecké slevy na nákup uzenin a masa, zdarma svačiny na pracovišti, zázemí české stabilní společnosti, PP na dobu neurčitou.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

V případě zájmu zasílejte životopis na e-mail: pam@polabskeuzeniny.cz, vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.