Laboratorní pracovník/ice (pozice QM pracovník pro oblast lakovny)

Pracovní náplň

kontakt
Švihlová Lenka, tel.: 373 035 600, e-mail: Isvihlova@cz.suspa.com
Sloupová Irena, tel.: 373 035 613, e-mail: isloupova@cz.suspa.com
Jsme přední výrobce plynových pružin
Pokud Vás naše nabídka zaujme, prosíme o zaslání CV v českém i cizím jazyce.
Vaše úkoly:

" Spolupráce při výstavbě a zprovoznění moderní lakovny
" Lakování plynových pružin a tlumičů na plně automatické velkosériové lince
" Chemické rozbory koncentrací směsí a stanovení příměsí
" Analýza promývacích médií a stanovení přísad
" Kontrola lakovacího procesu a zápisy stavu do systému sledování kvality (CAQ)
" Stanovení a korekce povrchového napětí
" Obsluha testovacího zařízení a optimalizace lakovacích parametrů
" Měření tloušťky vrstvy barvy
" Objednávání spotřebního materiálu a náhradních dílů
" Ověřování / kalibrace a dokumentace laboratorního vybavení
" Příprava chemických zkušebních roztoků
" Měření viskozity
" Zefektivňování lakovacího procesu
" Zpracování systémových úprav pro nové produkty a optimalizace sériových výrobních procesů

Váš profil:

" Zkušenosti v procesu lakování (např. auto- nebo průmyslový lakýrník) nebo chemického zaměření
" Vzdělání v oboru chemie
" Zkušenosti se zákaznickým servisem v mezinárodním prostředí
" Zkušenosti s aplikací metody LEAN , SMED,
" Interkulturní kompetence, schopnost týmové práce, dobrá asertivita
" Inovativní myšlení, systematický způsob práce, dobré komunikační schopnosti
" Ochota se zacvičovat v zahraničí, zejména v počáteční fázi
Nabízíme:
" Mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe, uvedené rozmezí je orientační,
" Stabilní zázemí rozrůstající se f

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina