provozní elektrikář

Pracovní náplň

praxe na elektro opravách CNC strojů, výborná schopnost čtení tech. a výkres. dokumentace, znalost řídícího systému Heidenhain, Siemens nebo Fanuc - výhodou, vyhl. č. 50 /78 Sb.- § 6, preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita, samostatné odborné práce, popř. práce při zjišťování a odstraňování závad, obsluze energetických zařízení, preventivních, běžných a středních opravách, kontrolách el. strojů, přístrojů, zařízení a el. instalace s nízkým napětím, zkoušení a uvádění do provozu elektrických zařízení, 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat, systém odborného vzdělávání, možnost stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele, benefitní systém, dotovaná firemní MŠ a příměstské tábory pro děti zaměstnanců, slevy na produkty v DATARTu, výhodný tarif O2, finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti, zaměstnání v dlouhodobě prosperující firmě, možnost profes. růstu, adaptační plán, příjemné prac. prostředí, přátelský kolektiv, systém odborného vzdělávání, jazykové kurzy, odměna za doporučení zaměstnance, odměna za pracovní jubileum a odchod do starobního důchodu, odměny za zlepšovací návrhy, po zapracování lze prac. poměr na dobu neurčitou

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.