Pracovník/ pracovnice kontroly kvality

Pracovní náplň

Do potravinářského podniku s dlouhodobou působností na trhu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Pracovník kontroly kvality. Místo výkonu práce: Humpolec

Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání se zaměřením na chemii, potravinářství, mikrobiologii
- znalost práce na PC (Microsoft Office)
- znalost systému a práce v SAP - výhodou
- znalost potravinářské legislativy
- samostatnost, flexibilita, komunikativnost a loajalita
- vytrvalost, pečlivost a rozhodnost
- odolnost vůči stresu
- schopnost týmové práce
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- minimálně 2 roky praxe jako Pracovníka kontroly kvality v potravinářském podniku

Pracovní náplň:
- kontrola nad správností probíhajících výrobních procesů
- kontrola kvality surovin, polotovarů, hotových výrobků a obalových materiálů
- provádění zkoušek v rámci výrobního režimu vstupní kontroly materiálu a surovin
- kontrola správného značení finálních výrobků
- kontrola výrobních postupů (v rámci HACCP)
- odběr vzorků, mikrobiální vyhodnocování, kontrola fyzikálních a chemických parametrů
- senzorické hodnocení surovin, finálních výrobků
- monitorování prostředí, produktu, kontrola hygieny na provoze
- spolupráce na budování, udržování a rozvíjení systému kvality a bezpečnosti potravin
- spoluzodpovědnost za hygienu závodu
- aktivní účast při auditech zákazníků a certifikačních auditech
- spolupráce na zjišťování kořenových příčin nedostatků při výrobě a ověřování účinnosti nápravných opatření

Nabízíme:
- pracovní smlouva, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou
- práci na plný úvazek
- perspektivní práci v dlou