Specialisté v oblasti logistiky

Pracovní náplň

Alantsyeva Tatsiana, e-mail: alantsyeva@telsglobal.com

Hledáme vysoce kvalifikovaného specialistu v oblasti logistiky. Povinné podmínky: praxe v oboru logistiky, expedice minimálně 5 let, znalost cizích jazyků (němčina B2, angličtina B2, čeština B2, ruština C1). Vyžaduje znalost následujících programů a jejich plynulé používání. Programy Navigator (ru), https://solutions.inet-logistics.com,trans.eu., Raaltrans a Transporeon. Zkušenosti s řízením klíčových zákazníků.
Poskytujeme pracovní telefon, zaměstnanecké benefity. Mzda od 90 000 Kč, maximálně 120 000 Kč hrubého, v závislosti na kvalifikaci a praxi. Pozice v dobrém přátelském kolektivu v Praze 5. Pravidelná školení, profesní rozvoj.
Náplň práce:
Přilákání vysoce segmentovaných zákazníků.
Koordinovat se zákazníkem požadovaný počet vozidel, termíny nakládky a dodání, dopravní trasy (adresa nakládky a vykládky), náklady na dopravu, dodatečné podmínky;
Koordinovat s dopravcem požadovaný počet vozidel, termíny nakládky a dodání, dopravní trasy (adresa nakládky a vykládky), náklady na dopravu, dodatečné podmínky;
Vyřizovat transakce, zadávat potřebné údaje a registrovat je v informační databázi (dále jen ID) "NAVIGATOR", napomáhat při uzavírání smluv se zákazníky / dopravci;
Kontrolovat plnění podmínek přepravního příkazu dopravcem (termíny nakládky, termíny vykládky) a také dodržování zvláštních podmínek objednávky; registrovat nesrovnalosti v ID "NAVIGATOR";
Podílet se na řešení problémů, které se vyskytly během přepravy (přetížení, prostoj, neschválené dodatečné platby);
Aktivní práce v Trans.eu, Raaltrans a Transporeon;