Operátor osazovací linky

Pracovní náplň

Mezi denní činnosti bude patřit:
Obsluha osazovací linky na výrobu plošných spojů
Optická kontrola kvality dílů + měření potřebných veličin na lince
Práce v klidném a čistém prostředí menší firmy, dvousměnný i třísměnný provoz

Co k tomu bude zapotřebí?
Zručnost a pečlivost
Základní orientace v technických schématech a pracovních postupech
Velkou výhodou je předchozí zkušenost z elektro výroby
Technické vzdělání, vyučení v technickém oboru

Očekávejte:
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Po dobu dvouměsíčního zaškolování výplata mzdy bez ohledu na plnění norem
13. a 14. plat ve výši až 100 % průměrného výdělku
Příplatek za odpolední směnu nad rámec zákona
Příspěvek na penzijní spoření a stravenkový paušál