Manažer / Manažerka kvality

Pracovní náplň

1. kontakt TELEFONICKY v Po-Pá v době 08:00-15:00 hod., E-MAILEM. Tel.: 733 140 631, e-mail: personalni@cncmetal.cz
Požadujeme: čtení výkresové dokumentace; zkušenosti s vedením týmu; měření posuvným měřidlem mikrometrem a dalšími měřidly; zkušenosti z oblasti strojírenské výroby; znalost práce na PC, znalost IS Dialog 3000 výhodou; zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, pečlivost, přesnost, bezúhonnost; nástup ihned nebo dohodou

Náplň práce:
- řešení neshod ve výrobě a reklamací
- měření a kontrola výrobků dle platné výkresové dokumentace
- odpovědnost za průběh zákaznických auditů
- evidování záznamů z kontroly, provádění vizuální kontroly materiálu
- evidování neshodných výstupů, vystavování protokolů v IS DIALOG 3000 S
- pořizování potřebných záznamů a fotodokumentace o zjištěných neshodách
- provádění vzorkování nových výrobků, vystavování měřících protokolů
- spolupráce s vedoucím výroby, obchodním a reklamačním oddělením

Nabízíme:
- zázemí a stabilita prosperující české společnosti
- velmi moderní a čisté pracovní prostředí, nové technologie

Nabízíme: E-stravenky, bonusy/prémie, dovolená 25 dnů