Odborní účetní všeobecní

Pracovní místo ( Odborní účetní všeobecní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pšenáková Pavlína, tel.: 778492923, e-mail: psenakova.pavlina@npu.cz

Účetní

Požadujeme:
o středoškolské vzdělání ekonomického směru
o znalost finančního účetnictví, orientace v účetních předpisech
o dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
o samostatnost, důslednost, ochota učit se, flexibilita
o výhodou pro vás bude zkušenost s účetnictvím v příspěvkových organizacích a +
dotačních programech

Náplň práce:
o zpracování došlých a vydaných faktur
o účtování pokladny, vydaných záloh
o účtování bankovních výpisů, příprava platebních příkazů
o dohled nad dodržováním Zákona o finanční kontrole - oběh účetních dokladů
o komunikace s památkovými objekty
o zpracování podkladů pro ekonomické analýzy

Nabízíme:
o stabilitu státní příspěvkové organizace
o pružný začátek pracovní doby (pevná pracovní doba od 9:00 do14:30 hod.)
o pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
o 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna
o paušální příspěvek na stravování
o finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová třída 10, osobní příplatek
o bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Nástup:
o dle dohody

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: psenakova.pavlina@npu.cz nejpozději do 15. října 2023.
Zasláním přihlášky dává uchazeč souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví. VYHLAŠOVATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO NEVYBRAT ŽÁDNÉHO Z UCHAZEČŮ NEBO TOTO VYPSANÉ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ZRUŠIT KDYKOLIV V JEHO PRŮBĚHU.