Elektrokonstruktér

Pracovní náplň

Kontakt: Kostincová Silvie, e-mail: silvie.kostincova@masek.cz
-VŠ, VOŠ vzdělání se zaměřením na elektro, nebo automatizaci i bez praxe, případně SŠ vzdělání s minimálně dvouletou praxí
- odborná způsobilost dle zákona č. 250/2021 Sb., a nařízení vlády 194/2022 Sb., §6 (dříve vyhláška č.50/1978 Sb.)
- znalost AJ - stačí schopnost porozumět psanému textu
Příspěvek 100 Kč na jídlo denně, 13 plat, flexibilní pracovní doba

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Znalost jazyka: Angličtina