Horizontkář

Pracovní místo ( Horizontkář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem

Požadujeme
- obsluha strojů WH 160, W200, W250klasika
- konvenční horzontální vyvrtávačky WHN100-WHN 130
- samostatné seřízení, obsluha a plnění pracovních úkolů na stroji
- spolupráce při organizaci a optimalizaci výroby na daných strojích
- zkušenost v kusové výrobě
- zkušenost s programováním CNC strojů výhodou
- znalost výkresové dokumentace

Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené nad rámec ZP, závodní stravování, příspěvky na karty k automatům Very Goodies, rekreaci, pojištění, odměna za pracovní výročí, životní jubileum, odchod do důchodu, možnost vzdělávání a profesního růstu, závodní lékařská péče, bezplatné očkování proti chřipce

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.