Zubní lékaři

Pracovní náplň

Do zavedené zubní praxe s nově rekonstruovanou ordinací přijmeme lékaře/lékařku na zkrácený úvazek s výhledem rozšíření na celý úvazek v druhé polovině roku 2024 kdy očekáváme další rozšíření o novou ordinaci. Nástup možný od listopadu 2023. Pozice vhodná i pro absolventy.
Výhodou je úzká návaznost na stomatochirurgickou, maxilofaciální a implantologickou péči, zázemí polikliniky vč. OPG a CBCT přístroje. V rámci dentálního týmu je zajištěna spolupráce s dentální hygienou a externí zubní laboratoří.
Požadavky: komunikativnost, samostatnost, pracovitost, chuť k dalšímu sebevzdělávání. Vedle fixního platu v rozmezí 55-59tis Kč je nabízena variabilní složka ve formě bonusu dle výsledku oddělení.