PHP programátoři

Pracovní místo ( PHP programátoři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: hledáme klidně i začínající programátory, protože víme, že je někdy zapálený začátečník lepší než znuděný profesionál.
POŽADUJEME: znalost jazyka MySQL, spolehlivost, schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu, výhodou základní znalosti jazyka PHP, Elixir, DBMS (Postgres, aj.), znalost jQuery, Vue.js, React, Angular, Svelte nebo kteréhokoliv jiného moderního frameworku.
NABÍZÍME: motivující finanční ohodnocení, jazykové vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, možnost zkráceného pracovního úvazku.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 620 597 nebo e-mailem na adresu info@spaneco.com.
ov. 4.4.