pracovník rezervačního oddělení

Pracovní náplň

Kontakt:Sára Jaroslav Ing., e-mail: sara@hotelprezident.cz
Hotel Prezident - vítěz Czech Hotel Awards 2022 v kategorii Nejlepší SPA a WELLNESS HOTEL Karlovarského kraje, přijme do hlavního pracovního poměru vedoucího pracovníka do obchodního / rezervačního oddělení.
Prac.doba: 9:00 - 17:00 h.
Nabízíme:
- kreativní práci v malém přátelském kolektivu
- krásné prostředí jednoho z nejlepších karlovarských hotelů se zavedenou českou i zahraniční klientelou,
- bonusy na základě dosahovaných výsledků,
- možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
- práci v českém hotelu a spolupráci přímo s jeho českými majiteli

Hledáme:
- kreativního, flexibilnho člověka s chutí objevovat nové věci, navazovat nové obchodní kontakty
- zkušenosti z hotelového provozu jsou výhodou
- podmínkou znalost cizích jazyků- AJ, NJ,RJ-pasivně
Výkonové bonusy, zaměstnanecká strava zdarma, hotelové pobyty odměnou

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina, Ruština