Zámečník

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá od 7:00 do 16:00).

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Jsme česká výrobní strojírenská firma a hledáme ámečníky na obrobnu a svařovnu.
Je to práce na jednu směnu s pracovní dobou od 6:00 do 14:30 hodin.

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:
Vzdělání strojírenského nebo technického zaměření. Očekáváme, že budete umět pracovat s měřidly, orientovat se ve strojírenských normách, znát kovové materiály a že budete manuálně zruční, přesní a samostatní. Pokud budete mít praxi v oboru, jeřábnický průkaz a oprávnění řídit VZV, tak máte výhodu.

Co bude náplní Vaší práce:
Budete provádět dokončovací práce u svařovaných a obráběných dílů tzn. odjehlení dílů, řezání závitů, vrtání děr, řezání závitů, pilování, očištění, apod. Budete pracovat s ručním nářadím i obsluhovat strojní zařítení (závitovačka, brusky a další).

Co Vám nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou. Možnost práce přesčas. Firemní benefity (dotované stravování v areálu firmy, firemní pracovní oděv, montérky, atd.) Nástupní mzda od 31 000 Kč.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování. Jídelna v areálu.
Firemní pracovní oděv.
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.