Svářeč - svářečka

Pracovní náplň

SVÁŘEČ - SVÁŘEČKA
Požadujeme:
• Oprávnění MIG, MAG nebo TIG
• Schopnost práce s výkresovou dokumentací
• Manuální zručnost
• Flexibilitu
• Samostatnost
• Ochotu pracovat v dvousměnném provozu
• Praxe výhodou
Nabízíme:
• Náborový příspěvek až 80000 Kč + úhrada ubytování v penzionu v Trutnově za odpracované dny + další benefity
• Perspektivní zaměstnání ve strojírenské firmě s exportním
zaměřením
• Nadstandardní mzdu– s progresivní motivační složkou
(navyšování za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další …)
• Různorodou práci na širokém spektru výrobků
• Pomoc při zajištení ubytování v penzionu, s příspěvkem na
ubytování pro svářeče bydlící mimo region
• Možnost získání dalších kvalifikací ve vlastní svářečské škole
(vyšší kvalifikace = vyšší mzda)
Benefity
• Bezplatné svářečské kurzy– vlastní svářečská škola
• 6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru
+ možnost další mimořádné úložky
• Vstupenky do klubového patra pražské O2 areny, vstupenky do UFFO a další různé sportovní
a kulturní akce sponzorované firmami KASPER
• Příspěvek na penzijní připojištění až 1.000 Kč / měsíc
• Příspěvek na stravování zaměstnanců– vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 5 hlavních jídel, salát)
+ možnost objednání zatavených obědů navíc
• Stravenky a cestovné na mimořádné směny
• Dotované občerstvení z výdejních automatů
• Příspěvky na dětské letní tábory– KASPER KEMPY
• Roční bonus na konci roku
• Odměny za nábory– doporučení nových zaměstnanců a patronáty nad novými zaměstnanci
• Odměny při významných životních jubileích
• Odměny za trvalé zlepšování
• Odm