Svářeč - svářečka tlakových nádob

Pracovní náplň

SVÁŘEČ - SVÁŘEČKA TLAKOVÝCH NÁDOB
Požadujeme
• oprávnění MIG, MAG nebo TIG
• schopnost práce s výkresovou dokumentací
• manuální zručnost
• flexibilitu
• samostatnost
• ochotu pracovat v dvousměnném provozu
• praxe výhodou
Nabízíme
• dlouhodobou perspektivu uplatnění
• odborný růst
• příjemné pracovní prostředí
• motivující ohodnocení , náborový příspěvek 80000 Kč + úhrada ubytování v penzionu v Trutnově za odpracované dny + další benefity
• zaměstnanecké benefity
• nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity
o Bezplatné svářečské kurzy- vlastní svářečská škola
o 6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru
+ možnost další mimořádné úložky
o Vstupenky do klubového patra pražské O2 areny, vstupenky do UFFO a další různé sportovní
a kulturní akce sponzorované firmami KASPER
o Příspěvek na penzijní připojištění až 1.000 Kč / měsíc
o Příspěvek na stravování zaměstnanců- vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 5 hlavních jídel, salát)
+ možnost objednání zatavených obědů navíc
o Stravenky a cestovné na mimořádné směny
o Dotované občerstvení z výdejních automatů
o Příspěvky na dětské letní tábory- KASPER KEMPY
o Roční bonus na konci roku
o Odměny za nábory- doporučení nových zaměstnanců a patronáty nad novými zaměstnanci
o Odměny při významných životních jubileích
o Odměny za trvalé zlepšování
o Odměny za 10 bezplatných odběrů krve
o Měsíčně stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
o Dovolená nad rámec základní výměry
o Pracovní volno 1- 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech
o Zvýhodněn