Senior 3D grafik - specialista na vozidla

Pracovní náplň

Požadavky:
• Aplikaci o místo provádět skrze odkazy na stránce: https://giants-software.com/jobs
• V prvé řadě si rádi prohlédneme vaše CV a portfolio (stačí odkaz na stránky)
• Minimálně 3 roky v herním průmyslu (minimálně jeden vydaný titul)
• Velmi dobrá znalost programu Autodesk Maya nebo 3DSMax
• Schopnost tvořit realistické 3D modely vozidel a jejich textur v AAA kvalitě
• Bohatá zkušenost s Hardsurface modelováním
• Zkušenost s PBR pracovními postupy
• Smysl pro detail a pečlivost
• Samostatnost a schopnost řešit problémy
• Dobrá znalost anglického jazyka
• Vynikající schopnost spolupráce v týmu
• Schopnost sebereflexe a ochota přijmout zpětnou vazbu
• Solidní time management

25 dní dovolené, flexibilní prac. d., občerstvení, akce organizované společností, bonusy, možnost dalšího růstu a změny specializace, pet-friendly office, příspěvek na stravování a další

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.