Kuchař/ka ve školní kuchyni

Pracovní místo ( Kuchař/ka ve školní kuchyni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Růžičková Dana Dis., tel.: 605295533,
e-mail: d.ruzickova@skolaeupraha.cz

Do našeho pozitivně naladěného týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni, pro které je práce v kuchyni ideálně i koníčkem. Čeká Vás samostatná příprava stravy dle stanovených receptur, výdej jídel strávníkům i péče o pořádek a čistotu na pracovišti v průběhu pracovní směny i po jejím skončení. To vše ve dvou směnách (ranní 6:00 - 14:30 a odpolední 10:00 - 18:30).
Očekáváme pozitivní přístup k našim strávníkům, milé vystupování a praxi v gastronomii, samostatnost, spolehlivost a čistý trestní rejstřík.
Nabízíme smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.

Zam. výhody: Stravování za výhodné ceny, 5 týdnů dovolené. Po zkušební době příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění.