TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA ČOV

Pracovní místo ( TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA ČOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Čičatková Dominika, k sjednání schůzky volejte nejprve na tel.: 732 692 411, nebo zašlete e-mail na: dominika.cicatkova@in-eko.cz

Hledáme především kolegu:
- se znalostmi na úrovni technického vzdělání VŠ – obor vodní hospodářství, případně procesní
inženýrství nebo pozemní stavby
- schopného samostatně navrhovat řešení a zpracovávat technické části nabídky
- schopného pracovat v týmu a dále se odborně vzdělávat
- se znalostí AJ na komunikativní úrovni
- se znalostí práce na PC (MS Office, CAD systém, další znalost jako např. SolidEdge výhodou)
- se znalostí orientace ve výkresové dokumentaci
- s řidičským průkazem sk. B
Vaší velkou výhodou bude:
- praxe min. 2 roky na obdobné pozici
- zkušenost práce technologa v oblasti navrhování procesů a technologií čištění odpadní vody
(fyzikálně – chemické procesy, filtrace, membránové procesy)

Nabízíme:
- práci na HPP
- motivující finanční ohodnocení
- 25 dnů dovolené
- sick days
- příspěvek na stravování/stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění
- školení a vzdělávání
- jazykové kurzy
- mimořádné odměny a odměny za výkon
- firemní akce pro zaměstnance
- možnost občasného home office
- mobilní telefon a notebook i k soukromému užívání
- zázemí stabilní české společnosti s 25 letou historií

Vaším úkolem bude:
. zpracování technologických návrhů řešení čištení odpadních vod v různých aplikačních
odvětvích
. koordinace a realizace dodávek technologických částí
. odborný technologický dohled nad realizací zakázek v terénu
. zpracování technologické a projektové dokumentace
. úzká spolupráce s výzkumným a inovačním