Prodavač/ka

Pracovní náplň

Otevírací doba: Po - So 08,00 - 20,00 hod
POŽADUJEME: vyučení v oboru prodavač/ka, praxe s prodejem masa a uzenin, s porcováním masa a přípravou polotovaru.
NABÍZÍME:
- práce na hlavní pracovní poměr
- pracovní smlouva na půl roku, poté možnost prodloužení
- zázemí prosperující společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení, systém firemních benefitů - příspěvek na penzijní připojištění - dovolená 20 dnů plus až 6 dnů sick days
- zvýhodněné tarify na volání, slevové karty pro nákupy u vybraných obchodních sítí
- stabilizační odměny a odměny za jubilea, roční bonus, zaměstnanecké balíčky, stravenkový paušál, lázeňské pobyty, bezúročné půjčky
PRVNÍ KONTAKT: pan Zdeněk Tomešek, emailem na adresu prace@krasno.cz zn. Prodavač/ka Vsetín, nebo telefonicky na čísle 724 367 039, 739 605 388 v čase od 08:00

Požadujeme

Jiné