Zdravotní laboranti

Pracovní náplň

RNDr. Andrea Mančíková, Ph.D., tel.: +420 267 082 216, e-mail: andrea.mancikova@szu.cz

Hlavním náplň práce: laboratorní diagnostika stafylokokových a alimentárních bakteriálních střevních infekcí. Zejména analýza kmenů Staphylococcus aureus a kauguláza negativních kmenů stafylokoků. Fenotypizace konvenčními metodami (především biochemické testy) MALDI-TOF MS, genotypizace metodami molekulárně-biologickými (PCR)
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání v oboru laborant/zdravotní laborant. Akceptujeme též přírodovědné obory zakončené tituly bakalář, atestace a praxe v oboru výhodou, znalost ČJ slovem i písmem, uživatelská znalost práce na PC, odpovědnost a pečlivost
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta MultiSport