Vložit inzerát

SVÁŘEČ

Pracovní náplň

CIZ
Práce na dvě směny, požadujeme minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, svářečský průkaz výhodou, jinak firma provede zaškolení. Podmínkou znalost svařování. Dále požadujeme plynulou znalost AJ.
Nabízíme: bonusy, stravenky, příplatky na penz. a živ. poj., náborový příspěvek, dodatkovou dovolenou. Nástup možný ihned, nástupní plat od 26.000,- dle zkušeností. Dále nabízíme: bonusy, stravenky, příspěvky, dodatkovou dovolenou. Sídlo firmy Zalužany/Lety u Písku.
První kontakt: Cígnerová Jitka, tel.: 778 536 781 (8-16 hod.), e-mail: jitka.cignerova@autometal.net nebo osobně na uvedené adrese.

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina

Detaily nabídky SVÁŘEČ

Firma

Autometal, spol. s r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Strojírenství, Výroba provoz a řemesla, Průmysl

Zaujala vás tato nabídka?