Dělníci výroby oken

Pracovní místo ( Dělníci výroby oken ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme silnou a stabilní firmou s více než 30 lety zkušeností s výrobou plastových oken, a právě teď hledáme nové spolupracovníky na pozici Dělník výroby oken ve Valašském Meziříčí.
Pokud jste manuálně zručný, spolehlivý pracovník se smyslem pro přesnost a kvalitu, pak Vás rádi uvítáme v našem kolektivu.
Pracujeme na ranní směny (6 -14. hod.) a Vaší prací bude řezání, vrtání, obrábění
a kompletace výrobků - oken, dveří a HS portálů.
Výhodou, ale ne nutností, je zkušenost se zámečnickými pracemi nebo přímo
s výrobou oken.
Nástup je možný ihned nebo po domluvě.
Z naší strany očekávejte:
1) férové jednání a odměny,
2) práci s ověřenými, kvalitními materiály, a na nových strojích,
3) firemní benefity (stravenky, 7,5 hodinová pracovní doba, slevy na firemní výrobky, firemní akce)
4) jednosměnný provoz (ranní směny)
5) výplaty v řádném termínu
Spolu uděláme víc.
První kontakt: telefonicky (po-pá 8-14 h.) nebo emailem.
ov.29.11.