Pracovník/nice nákupu

Pracovní místo ( Pracovník/nice nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- komunikace s dodavateli a zákazníky
- objednávání materiálu dle provozních požadavků společnosti
- kontrola dodržování smluvních podmínek při dodávkách
POŽADUJEME:
- minimálně SŠ vzdělání
- NJ nebo AJ na středně pokročilé úrovni podmínkou
- organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost
- zkušenost v oblasti nákupu vítána
NABÍZÍME: stravování zdarma, flexibilní pracovní dobu, roční bonus, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru, podporu dalšího osobního a profesního růstu
KONTAKT: telefonicky 6.00 - 14.00 hodin nebo e-mailem