ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA

Pracovní náplň

Pracovní poměr je na dobu určitou.

Do zavedené advokátní kanceláře v Mostě s 10letou praxí přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta/koncipientky. Hledáme absolventa právnické fakulty magisterského studijního programu v oboru právo a právní věda.
Náplní práce je pod vedením advokáta vykonávat některé právní služby, poskytovat základní právní poradenství, zastupovat a obhajovat klienty před soudy, zpracovávat a vést příslušnou právní dokumentaci, spolupracovat při právních rozborech atd. Nabízíme intenzivní zpětnou vazbu od advokáta, pestrou a zajímavou práci, soustavné vzdělávání a přípravu na advokátní zkoušky, příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
Požadujeme spolehlivost, preciznost, samostatnost, znalost práce na PC a řidičský pr.sk.B.

Pracovní doba PO-PÁ 8-16:30hod. nebo dle dohody

HLÁSIT SE: Nedvědová Venuše Mgr., tel.: 777 168 828 volat v pracovní dny, e-mail: nedvedova@advokatkamost.cz - zaslat životopis