Pomocný / Pomocná mzdový / mzdová účetní (20 hodin týdně) - OZP

Pracovní náplň

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt TELEFONICKY v Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., E-MAILEM se zaslaným profesním životopisem. Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo. Prosíme NECHODIT na pracoviště. Tel.: 604 122 521, e-mail: dagmar.kuklova@jkl-ucto.cz
Požadujeme: znalost práce na PC, MS Office, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci. Požadovaná praxe - znalost problematiky mzdového účetnictví.

Práce je určena pro OZP pracovníky (osoby bez ZP prosím nepište).

Požadujeme

Ekonomika - mzdové účetnictví