Údržbář - ka - opravář v provozu živočišné výroby

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED
Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení

Práce údržbářské, zámečnické či elektrikářské příp. instalatérské v provozu živočišné výroby
- farma Fryšták.
Svářečský průkaz výhodou.
Požadujeme zručnost a spolehlivost.
Dobrý zdravotní stav.
Praxe vítána.
Práce vhodná spíše pro muže. Zájem o práci v zemědělství.
Nabízíme rozmanitou práci ve stabilizovaném zemědělském podniku, odpovídající mzdu podle výkonu.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity /stravenky, příspěvek na penzijní či životní připojištění po 2 letech.