Šéfkuchař/ka

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED, smlouva na dobu určitou

Co by Vás v práci čekalo?
" budete koordinovat velký tým kolegů v kuchyni, budete organizovat jejich práci a nastavovat denní plán
" ponesete zodpovědnost za kvalitu uvařených pokrmů podle předepsaných norem společnosti
" čeká Vás i normování pokrmů (práce s počítačem)
" budete mít šanci svá chutná jídla vydávat zákazníkům a navazovat s nimi kontakt
" budete se starat o skladové hospodářství a objednávání zboží ve spolupráci s kolegy
" také budete komunikovat s manažerem/kou a s klientem
" dodržování technologických a hygienických předpisů je pro nás velmi důležité
Co u nás budete pro začátek potřebovat?
" bez výučního listu z oboru kuchař, nebo kuchař/číšník se u nás neobejdete
" rozhodně se neobejdete bez zkušeností s vařením ve velkokapacitní kuchyni
" bez zkušeností s vedením a motivováním většího počtu zaměstnanců by to u nás nešlo
" očekáváme, že práce s počítačem vám nedělá vrásky na čele

Nabízíme:
" celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
" obědy za 30 Kč
" směny od pondělí do pátku - víkend patří Vám, ne práci
" 20 dní dovolené + 2 dny volna na relaxaci + 1 den volna k narozeninám
" certifikované kurzy Kulinářského umění a prestižní kuchařské soutěže
" Multisport karta - zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
" finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
" zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy