Operátor/-ka extruzních linek

Pracovní náplň

Náplň práce:
" obsluha strojů (extruzních linek) na výrobu různých druhů folií
" dodržování výrobních a technologických postupů dle podkladů od mistra výroby či technologa
" příprava výroby dle průvodky (šířka folie, použité materiály/typ granulátu, nastavení tahu apod.)
" základní údržba (čištění forem, výměna nožů apod.), větší mechanické či elektrikářské zásahy provádí odd. údržby
" dodržování výrobních plánů, hlídání množství odpadu na výrobní zakázce
" tisk kontrolních protokolů, vizuální kontrola výrobku a příprava na převoz do skladu
" středisko extruze je vybaveno čtyřmi špičkovými extruzními stroji + pěti dalšími menšími stroji
" doplňková obsluha dalších strojních zařízení (silo, chlazení, sušička)
" spolupráce s menším týmem kolegů (cca 5-6 lidí na směně)
Požadavky:
" SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
" praxe v oboru extruze/vyfukování plastů - není podmínkou
" technická zdatnost (nastavování strojů, čtení technické dokumentace...)
" týmový přístup a zodpovědnost
" manuální zručnost (drobné opravy a přenastavení strojů)
" zájem o moderní strojní technologie
" ochota pracovat v nepřetržitém provozu
Nabízíme:
" práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi
" zázemí v prosperující a stabilní české společnosti cca o 100 lidech
" na daném výrobním úseku je malý kolektiv (cca 5-6 lidí na směně)
" možnosti osobního růstu a rozvoje
" firemní benefity
- stabilní práce
- prostředí nového výrobního závodu (čistý provoz) + kontakt s moderními technologiemi + dobrou partu kolegů v týmu
- 25 dní dovolené
- stravenkový paušál v hod