Výrobní technik / výrobní inženýr (m/ž)

Pracovní náplň

kontakt : Paní Sloupová Irena, Švihlová Lenka
isloupova@cz.suspa.com , lsvihlova@cz.suspa.com

Vaše úkoly:
" Analýza a optimalizace stávajících výrobních procesů
" Plánování, vývoj a zavádění nových přípravků a zařízeních do výroby.
" Vystavování technických specifikací, spolupráce s dodavateli strojů.
" Efektivně vyhledávat úspory ve výrobních procesech, aktivně se podílet na snižování nákladů a hospodárnosti výrobních procesů, včetně výpočtů úspor a kalkulací.
" Podílet se a účastnit se na analýzách výrobků, na jejich vývoji a designu.
" Provádět analýzy produktivity
" Vystavovat pracovní plány, pracovní návodky a stanovovat procesní postupy
" Spolupráce na nových projektech a jejich zavádění
Váš profil:
" Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru se zaměřením na technologie výroby a automatizace.
" Víceleté zkušenosti v oblasti průmyslové sériové výroby.
" Znalosti a víceleté zkušenosti v oblasti automatizace
" Znalost metod REFA a MTM
" Aktivní znalost MS Office
" Schopnost pracovat v týmu, výrazný, přesný, nezávislý a metodický způsob práce.
Nabízíme:
" Mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe, uvedené rozmezí je orientační,
" Stabilní zázemí rozrůstající se firmy,
" příspěvek na dovolenou a vánoce, na důchodové připojištění, na zdraví a kulturu,
" věrnostní ohodnocení,
" prémie za docházku a doporučení nového zaměstnance,
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání CV v českém i cizím jazyce.

Požadujeme

Znalost jazyka: Němčina