Seřizovač automatické lakovací linky

Pracovní náplň

kontakt : Paní Sloupová Irena, Švihlová Lenka
isloupova@cz.suspa.com , lsvihlova@cz.suspa.com

Jsme přední výrobce plynových pružin a pro naši stále se rozvíjející firmu hledáme zaměstnance na pozici seřizovač automatické výrobní linky.
Vaše úkoly:
" Spolupráce při výstavbě a zprovoznění moderní lakovny
" Lakování plynových pružin a tlumičů na plně automatizované velkosériové lince
" Obsluha testovacího zařízení a optimalizace lakovacích parametrů
" Měření tloušťky vrstvy barvy
" Nastavení, seřízení a provoz automatické linky lakovny
" Provádění jednoduchých oprav, údržby a servisní práce
" Odstraňování chyb a poruch strojů
" Zajištění a provedení testů kvality
" Dodržování bezpečnosti práce
" Zajištění funkčnosti strojů pro včasné zpracování objednávek

Váš profil:
" Ukončené technické odborné vzdělání
" Zkušenosti v procesu lakování (např. auto- nebo průmyslový lakýrník)
" Zkušenosti v nastavování a provozu výrobních a montážních automatů
" Zodpovědnost a vysoký důraz na kvalitně vyráběné produkty
" Dobré jazykové znalosti v němčině (mluvené i psané)
" Základní IT dovednosti
" Ochota pracovat ve směnách
" Ochota zacvičovat se v zahraničí. Zejména v počáteční fázi (vzdálenost dojíždění max. cca. 150 km, Altdorf nebo Sulzbach v DE)

Nabízíme:
" mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
" práci v příjemném prostředí
" výkonnostní prémie
" osobní ohodnocení
" stravenky
" prémie za docházku, věrnostní prémie a prémie za doporučení nového zaměstnance
" Příspěvek na zdraví a kulturu
" Stabilní zaměstnání s možností pro