Projektant/ka ocelových konstrukcí

Pracovní náplň

Fryšová Ivana, e-mail: frysova@excon.cz

Upřesňující informace k pozici Projektant ocelových konstrukcí hlášené ÚP:

Náplň práce pozice:
Projektování ocelových konstrukcí (stavebních i technologických), zpracovávání statických výpočtů a 3D modelů ocelových konstrukcí (SCIA Engineer, RFEM, Tekla Structures, Advancesteel).

Požadujeme:
VŠ technického zaměření, praxe v projektování ocelových konstrukcí výhodou, uvítáme zkušenost Autocad, 3D-Tekla Structures/ Advance steel. Dále požadujeme znalost angličtiny, komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, tvůrčí potenciál, schopnost nalézat vhodná řešení, samostatnost, pečlivost, loajalitu k firmě, pozitivní přístup k práci, ŘP sk.B.
U cizinců požadujeme znalost českého jazyka.

Nabízíme:
jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
profesní růst
zázemí prosperující, silné české společnosti
kolektiv zkušených zaměstnanců
řadu zaměstnaneckých výhod:

Zaměstnanecké výhody
TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC -dovolenou v rozsahu 5 pracovních dní pro kalendářní rok nad rámec dovolené na zotavenou dle zákoníku práce a to všem zaměstnancům v hlavním pracovním poměru.
DNY OSOBNÍHO VOLNA ZA VĚRNOST - nad rámec standardní dovolené dle zákoníku práce nabízíme svým dlouholetým zaměstnancům v hlavním pracovním poměru jeden den volna za každé tři odpracované roky u společnosti.
STRAVENKOVÝ PAUŠÁL - výše příspěvku na stravování činí 82 Kč/prac.den(směna)
JAZYKOVÉ KURZY ANGLIČTINY- vzdělávání zaměstnanců v anglickém jazyce v rámci pracovní doby.
MULTISPORT KARTA - tento benefit finančně podporujeme a to příspěvkem 300 Kč/1 karta/1 zaměstnanec/měsíč