Software Engineer

Pracovní náplň

Společnost Espressif hledá zaměstnance na pozici Software Engineer
Vaší náplní práce bude:
• Zlepšování podpory Rust na hardwaru Espressif přispíváním do open source projektů, aby
komunita vývojářů mohla Rust a čipy Espressif používat každý den.
• Poskytovat podporu uživatelům na GitHubu a poskytovat konzultace zákazníkům nasazujícím
technologii Rust.
• Spolupracovat s vývojáři na zlepšování kódové základny ESP-IDF.
• Zkvalitňovat nástroje ESP-IDF.
• Sdílet znalosti o Rustu s komunitou i se zaměstnanci společnosti Espressif.
• Podílet se na recenzích kódu a konzultacích s cílem zlepšit kódovou základnu.
Hledáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:
• Profesionální znalost jazyka Rust
• Profesionální znalost základů embedded vývoje
• Znalost Gitlab, Github
• Dobrá úroveň písemného a ústního projevu v angličtině
5 týdnů dovolené, stravenky, flexibilní pracovní doba, možnost home office, odborná školení

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou