Finanční konzultant/ka

Pracovní náplň

Pátek Lukáš, tel.: 777 745 256, e-mail: lukas.patek@bcas.cz

Hledáte práci, která vám dokáže nabídnout férové odměňování, kariérní růst, možnost seberealizace a osobního rozvoje?
V tom případě hledáme právě vás do našeho týmu v Broker Consulting. Naším cílem je pomáhat klientům zvládat náročné finanční situace, pomáháme jim dosáhnout svých cílů a finanční nezávislosti. Pokud byste se chtěl/a přidat, máte rád/a komunikaci s lidmi, chuť se učit v oblasti financí a hledáte práci, kde můžete i rychle kariérně růst, tak nás neváhejte kontaktovat.

Požadujeme:
zdravě ambiciózní přístup
přátelskost, vstřícnost a čestné jednání s klienty
chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem
obchodního ducha a zájem o svět financí
pozitivní myšlení
výpis z rejstříku trestů
maturitu

Nabízíme:
možnost pracovat v rostoucí firmě se skvělou pověstí na trhu
podporu ochotných a zkušených kolegů
flexibilní pracovní dobu
propracované školení v oblasti financí
kvalitní zázemí

Máte zájem nebo byste se rádi dozvěděli ještě více informací? Neváhejte a ozvěte se. Rádi se s vámi potkáme u dobré kávy a probereme možnosti spolupráce.
Těšíme se.