Pracovníci v sociálních službách - pečovatelé

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách - pečovatelé ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATELÉ
Staňte se součástí pečovatelského týmu Domova pro seniory v Diakonii Vsetín. Pomozte nám vytvářet rodinné prostředí a naplnit motto našich domovů: "Cítím se tu jako doma". Nabízíme smysluplnou a užitečnou práci v moderním zařízení.

POŽADUJEME: Čistý trestní rejstřík, vlídný přístup k lidem, pečlivost, spolehlivost, trpělivost.
Výhodou: kurz pracovníka v soc. službách a řidičský průkaz sk.B.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění péče o seniory: při stravování, oblékání, osobní hygieně a dalších úkonech péče. Podpora seniorů při jednoduchých denních aktivitách. Nepřetržitý provoz (denní a noční směny).
NABÍZÍME: Příplatek 20% za noční a víkendové směny. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na obědy a na masáže. Věrnostní odměny. Přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení. Zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 9:00 do 15:00 hod., paní Ing. Magdaléna Husová, tel.: 739 244 872.
ov.e. 12.4.